Blog o wyprawach oraz promocjach podróżniczych

Lista tanich linii lotniczych na całym świecie

Poniżej znajdziecie pełną listę tanich linii lotniczych na całym świecie. Lista została przygotowana w oparciu o pl.wikipedia.org. Jeśli jakaś strona jest nie aktywna, badź uważacie, że powinniśmy dopisać jakąś linię lotniczą dajcie nam znać TUTAJ

Europa

 

Belle Air – www.belleair.it ALBANIA

Wizzair – www.wizzair.com WĘGRY

InterSky – www.intersky.biz AUSTRIA

Jetairfly – www.jetairfly.com BELGIA

SmartWings  – www.smartwings.com CZECHY

Cimber Sterling – www.cimber.com DANIA

Transavia Denmark ApS – www.transavia.com DANIA

XL Airways France – www.xlairways.fr FRANCJA

Transavia France – www.transavia.com FRANCJA

Germanwings – www.germanwings.com NIEMCY

TUlfly – www.tuifly.com NIEMCY

AirBerlin – www.airberlin.com NIEMCY

Astra Airlines – www.astra-airlines.gr GRECJA

Iceland Express – www.icelandexpress.com ISLANDIA

AerAranż – www.aerarann.com IRLANDIA

Ryanair – www.ryanair.com IRLANDIA

Meridiana Fly – www.meridiana.it WŁOCHY

Blue-express – www.blu-express.com WŁOCHY

Air One – www.flyairone.it WŁOCHY

AirBaltic – www.airbaltic.com ŁOTWA

TUI Netherlands – www.TUI.nl HOLANDIA

Transavia.com –www.transavia.com HOLANDIA

Norwegia Air Shuttle- www.norwegian.com NORWEGIA

Avianova – www.avianova.ru ROSJA

Sky Express – www.skyexpress.ru ROSJA

AnadouluJet –www.anadolujet.com TURCJA

Onur Air – www.onurair.com TURCJA

Corendon Airlines – www.corendon-airlines.com TURCJA

Pegasus Airlines – www.flypgs.com TURCJA

SunExpress – www.sunexpress.com TURCJA

Bmibaby – www.bmibaby.com WIELKA BRYTANIA

Flybe – www.flybe.com WIELKA BRYTANIA

Jet2 – www.jet2.com WIELKA BRYTANIA

Easyjet – www.easyjet.com WIELKA BRYTANIA


Ameryka Północna i Środkowa

 

Virgin America – www.virginamerica.com USA

AirTran Airways – www.airtran.com USA

Jetblue Airways – www.jetblue.com USA

Southwest Airlines –www.southwest.com USA

Spirit Airlines – www.spirit.com USA

Sun Country Airlines –www.suncountry.com USA

Allegiant Air – www.allegiantair.com USA

WestJet – www.westjet.com KANADA

Aviasca – www.aviacsa.com MEKSYK

InterJet – www.interjet.com.mx MEKSYK


Ameryka Południowa

 

SolLineasAereas – www.sol.com.ar ARGENTYNA

AzulBrazilian Airlines – viajemais.voeazul.com.br BRAZYLIA

GolTransportesAeroes – www.voegol.com.br BRAZYLIA

WebJetLinhasAereas –www.webjet.com.br BRAZYLIA

Aires – www.aires.aero/home KOLUMBIA

EasyFly – www.easyfly.com.co KOLUMBIA


Azja

 

Air India Express – www.airindiaexpress.in INDIE

GoAir-www.goair.in INDIE

IndiGo – book.goindigo.in INDIE

JetLite – www.jetlite.com INDIE

JetAirways – www.jetairways.com INDIE

Kingfishes Airlines – www.flykingfisher.com INDIE

SpiceJet – www.spicejet.com INDIE

Spring Airlines –www.china-sss.com CHINY

Batavia Air – www.batavia-air.co.id INDONEZJA

Citilink – www.citilink.co.id INDONEZJA

Indonesia AirAsia –www.airasia.com INDONEZJA

Lion Air – www2.lionair.co.id INDONEZJA

Air Next – www.anawings.co.jp JAPONIA

JAL Express – www.jal.co.jp JAPONIA

SkyMarks Airlines – www.skymark.co.jp JAPONIA

Skynet Asia Airways – www.skynetasia.co.jp JAPONIA

Peach Japan – www.flypeach.com JAPONIA

Air Busan – www.airbusan.com KOREA POŁUDNIOWA

Jeju Air – www.jejuair.net KOREA POŁUDNIOWA

Jin Air – www.jinair.com KOREA POŁUDNIOWA

Easter Jet – www.eastarjet.com KOREA POŁUDNIOWA

Air Asia –www.ariasia.com MALEZJA

Air Asia X – www.airasia.com MALEZJA

Firefly – www.fireflyz.com.my MALEZJA

Silverfly – www.silverflyperak.com.my MALEZJA

Airblue –www.airblue.com PALESTYNA

Shaheen Air – www.shaheenair.com PALESTYNA

Air Phil Express – www.airphilexpress.com FILIPINY

Cebu Pacific – www.cebupacificair.com FILIPINY

Spilit of Manila Airlines – www.spiritofmanilaairlines.com FILIPINY

Zest Airways –www.zestair.com.ph FILIPINY

AirAsia Philippines -www.airasia.com FILIPINY

AirAsia Philippines –www.airasia.com FILIPINY

Mihin Lanka – www.mihinlanka.com SRI LANKA

JetstarAsia Airways – www.jetstar.com SINGAPUR

Tiger Airways – www.tigerairways.com SINGAPUR

Valuair – www.jetstar.com/vf/en/index.aspx SINGAPUR

Nok Air – www.nokair.com TAJLANDIA

Orient Tai Airlines – www.orient-thai.com TAJLANDIA

Thai AirAsia – www.airasia.com TAJLANDIA

Jetstar Pacific Airlines – www.jetstar.com/gx/en/index.aspx WIETNAM


Bliski Wschód

 

Israir Airlines – www.israirairlines.com IZRAEL

Sun d’Or International Airways – www.sundor.co.il IZRAEL

Nas Air – www.flynas.com ARABIA SAUDYJSKA

Jazeera Airways – www.jazeeraairways.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Air Arabia ZEA – www.airarabia.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

FlyDubai – www.flydubai.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

RAK Airways – www.rakairways.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE


Afryka Północna i Środkowa

Air Arabia Egipt – www.airarabia.com/home EGIPT

Air Arabia Maroc – www.airarabia.com/home MAROKO

Karthaga Airlines – www.karthagoairlines.com TUNEZJA

Fly540 – www.fly540.com/fly540.html KONGO


Afryka Południowa

 

Kulula Air – www.kulula.com REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI

1 Time – www.1time.aero REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI

Mango – ww5.flymango.com REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI


Australia i Oceania

 

Virgin Blue – www.virginblue.com.au AUSTRALIA

Jetstar Airlines – www.jetstar.com AUSTRALIA

Tiger Airways Australia – www.tigerairways.com.au AUSTRALIA

Pacific Blue Airlines – www.flypacificblue.com NOWA ZELANDIA