Blog o wyprawach oraz promocjach podróżniczych

Kreta z Warszawy (WMI) za 289 zł (z opcją all inclusive)

LOGO

21 lutego 2014

Dziś prezentujemy wam wyjazd na Kretę (Chania) z Warszawy za 289 zł w obie strony. Wylatujemy z Modlina, lecimy do Salonik, następnie przesiadamy się do samolotu do Chanii. W drugą stronę połączenie bezpośrednie prosto do Modlina.  Wylot 1 kwietnia (po 3 h przesiadka w Salonikach do Chanii), powrót: 7 kwietnia. Poniżej zrzuty ekranu z informacjami o rezerwacjach:

Podana cena dotyczy płatności kartą kartą debetową (do płatności kartą kredytową doliczna jest opłata manipulacyjna 2%) oraz podróży tylko z bagażem podręcznym (waga do 10 kg, wymiary 55x40x20cm) oraz drugą małą sztukę o wymiarach do 35x20x20 cm. Bilety kupujemy na stronie linii lotniczej: ryanair.com

wmi-sal sal-chq chq-wmi

Google szybko obliczyło całkowitą cenę: 96 PLN + 19.99 EUR + 25.99 EUR =  287.69 PLN

Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia noclegów All Inclusive (pełne wyżywienie + drinki bezalkoholowe i alkoholowe) dla 2 os. za 223.58 GBP = 1 131.13 PLN. Noclegi dostępne na stronie: www.hotels4u.com. Dokładny link » TUTAJ.

chania-all-inclusive

Nie pasuje Tobie All Incluvie tańsze hotele znajdziesz go TUTAJ » Hotele w mieście Chania,Hotele na HRS.pl, Hotele na hotele.pl

Na Krecie  auto wynajmniemy na stronie: www.europeocars.com, od 90 EUR za tydzień / z pełnym ubezpieczeniem, dodatkowym kierowcą. (najprawdopodniej najtańsza wypożyczalnia aut na Krecie / brak konieczności posiadania Karty Kredytowej).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *